JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Cristiano l-a făcut să râdă pe Hațegan după pauză! 3 momente cu cei doi în prim plan

08 noiembrie, 2018

Juventus a pierdut pe teren propriu, 1-2 cu Manchester United, după ce a luat două goluri în ultimele 5 minute, arbitrat de românul Ovidiu Hațegan.  Trei momente i-au adus față-n față pe Ronaldo și Hațegan. Când minutul de prelungire arătat de al 4-lea arbitru, Radu Ghinguleac, trecuse deja, "centralul" a fluierat sfârșitul primei reprize după ce i-a permis lui Juventus să execute și cornerul. ...

Citeste mai mult despre Manchester United

CUTREMUR, după CUTREMUR în ROMÂNIA. Panică între specialiștii de la INFP

Un nou cutremur lovește România luni dimineața, în jurul orei 5:30. Seismul s-a produs în zona Vrancea și a avut o intensitate de 2,5 pe scara Richter.

BREXIT. Theresa MAY prezintă PARLAMENTULUI britanic NOUL plan de ieşire din UE

Premierul britanic, Theresa May, urmează să detalieze luni în faţa deputaţilor un nou plan pentru Brexit după respingerea masivă, pe 15 ianuarie, de către deputaţi, a acordului pe care l-a

Economia Chinei a înregistrat în 2018 cea mai redusă creştere din ultimii 28 ani. Care vor fi consecinţele pe plan mondial

Produsul Intern Brut (PIB) al Chinei a crescut cu 6,4%, în trimestrul al patrulea al anului trecut, comparativ cu aceeaşi perioadă a anului trecut, şi cu 6,5% faţă de trimestrul anterior,

„Interimarul” Solskjaer a intrat în istoria Premier League. Man. United, parcurs uluitor de la plecarea lui Mourinho

Manchester United merge „ceas” sub comanda „interimarului” Ole Gunnar Solskjaer. Sâmbătă, „diavolii” au reușit un nou succes în Premier League, acasă, cu Brighton, scor 2-1, meci în

Premierul britanic, Theresa May, aşteptat să prezinte Planul B. Guvernul lansează aplicaţia pentru cererile de reşedinţă după Brexit

Premierul britanic, Theresa May, urmează să prezinte, luni, în faţa deputaţilor un nou plan pentru Brexit după respingerea masivă, pe 15 ianuarie, de către Camera Comunelor, a acordului pe