JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Cristiano l-a făcut să râdă pe Hațegan după pauză! 3 momente cu cei doi în prim plan

08 noiembrie, 2018

Juventus a pierdut pe teren propriu, 1-2 cu Manchester United, după ce a luat două goluri în ultimele 5 minute, arbitrat de românul Ovidiu Hațegan.  Trei momente i-au adus față-n față pe Ronaldo și Hațegan. Când minutul de prelungire arătat de al 4-lea arbitru, Radu Ghinguleac, trecuse deja, "centralul" a fluierat sfârșitul primei reprize după ce i-a permis lui Juventus să execute și cornerul. ...

Citeste mai mult despre Manchester United

Luana Rednic, impresara care a făcut pact cu „veterana” Anamaria Prodan. Mircea Rednic i-a concediat fostul iubit

Antrenorul echipei Dinamo l-a pus pe liber pe Gicu Grozav, fotbalistul care a avut o relație cu Luana Rednic. Între timp, impresara s-a apropiat de omul care îl învață tenis pe Klaus Iohannis.

Dana Săvuică vrea să se mărite după ce a fost cerută de nevastă de 200 de ori

În 1993, fiica ambasadorului român în Filipine, Dana Săvuică, era unul dintre cele mai cunoscute fotomodele din România.

Franţa îl acuză pe Trump de lipsă de „bun simţ“, după ce preşedintele american l-a atacat pe Macron pe Twitter chiar în ziua comemorării atacului de la Bataclan

Un purtător de cuvânt al preşedintelui francez Emmanuel Macron a spus că atacurile lui Trump la adresa liderului de la Elysee au fost lipsite de „bun simţ”, venind în contextul împlinirii a

Imagini INCREDIBILE cu Florin IORDACHE. Politicianul care a făcut gesturi OBSCENE în PARLAMENTUL României, surprins într-o ipostază JENANTĂ. Video

Gestul obscen din Parlamentul României, precum şi declaraţiile de la tribuna Legislativului, l-au readus în prim-plan pe şeful comisiei speciale pentru legile justiţiei din Camera Deputaţilor,

Starul lui City s-a operat la menisc și nu va mai juca în 2018! S-a ținut de glume după intervenție: "Celălalt genunchi devenise gelos"

Fundașul francez al lui Manchester City, Benjamin Mendy, a suferit o intervenție la meniscul stâng, după ce în 2017 s-a operat la dreptul de ligamente încrucișate: "Trebuie să