Irina Begu și Mihaela Buzărnescu sunt OUT din sferturile de la Wimbledon » Au pierdut după ce au câștigat primul set

11 iulie, 2018

Mihaela Buzărnescu și Irina Begu au fost eliminate în sferturile probei de dublu de la Wimbledon, scor 7-5, 4-6, 4-6, după ce au pierdut în fața perechii Nicole Melichar/ Kveta Peschke. Irina Begu și Mihaela Buzărnescu, favorite 15, au început bine meciul în fața perechii Melichar/ Peschke (SUA/Cehia), a 22-a favorită a turneului, și au câștigat primul set, 7-5. ...

Citeste mai mult despre Irina Begu

Dana Săvuică vrea să se mărite după ce a fost cerută de nevastă de 200 de ori

În 1993, fiica ambasadorului român în Filipine, Dana Săvuică, era unul dintre cele mai cunoscute fotomodele din România.

Primul spital cu sistem digital de repartizare a paturilor

Prin utilizarea aplicației MediWeb, creată de rezidentul dr. Alexandru Herdea, se face trecerea de la un sistem clasic de gestionare al paturilor din spital, ce implică mai multe apeluri telefonice

Franţa îl acuză pe Trump de lipsă de „bun simţ“, după ce preşedintele american l-a atacat pe Macron pe Twitter chiar în ziua comemorării atacului de la Bataclan

Un purtător de cuvânt al preşedintelui francez Emmanuel Macron a spus că atacurile lui Trump la adresa liderului de la Elysee au fost lipsite de „bun simţ”, venind în contextul împlinirii a