Imagini incredibile cu Donald Trump în Japonia: Președintele SUA a devenit ținta ironiilor, după ce a hrănit mai mulți pești - VIDEO

07 noiembrie, 2017

Președintele american Donald Trump a făcut deliciul internauților luni după ce a fost fotografiat în timp ce vărsa o pungă întreagă cu hrană pentru pești într-un iaz cu crapi koi, într-un gest de nervozitate în cursul vizitei sale în Japonia, relatează AFP. Citește mai departe...

Sursa: click.ro

VIDEO Parisul recordurilor nebune și alte 5 cifre fabuloase » Echipa cu cele mai multe goluri din istoria Ligii: "PSG va juca finala"

După victoria 7-1 cu scoțienii de la Celtic în ultima etapă, PSG a ajuns 24 de goluri în 5 meciuri, record all-time în grupele CL. Neymar, irezistibil, și-a regăsit jucăria

Patru morţi în urma unei operaţiuni antiteroriste în capitala Georgiei ce a durat 20 de ore VIDEO

Un poliţist şi trei presupuşi terorişti şi-au pierdut viaţa miercuri în cursul unei operaţiuni împotriva unor indivizi adăpostiţi într-un bloc de locuinţe de la periferia capitalei

VIDEO Victorie scumpă pentru Bayern » Heynckes pierde un om de bază

Jupp Heynckes l-a pierdut pentru tot restul anului pe mijlocașul spaniol Thiago Alcantara, care a plecat în cârje de la Bruxelles. "Are o leziune musculară gravă", a confirmat

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și