IFA 2012, record după record

09 septembrie, 2012

Ediţia cu nr. 52 a celui mai vechi târg de electronice din Europa, IFA-Berlin, s-a încheiat cu noi recorduri pentru organizatori, dar şi pentru industria IT&C.Astfel, IFA 2012 a înregistrat 240.000 de vizitatori în cele şase zile de târg (31 august – 5 septembrie), faţă de cei 238.000 vizitatori la ediţia de anul trecut (plus 3% comparativ cu IFA 2010).

Sursa: jurnalul.ro

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și

SCANDALOS! Curtea de Conturi a STABILIT: Prejudiciu adus statului după SPECIALIZĂRILE FALSE ale BUGETARILOR

Semnalul de alarmă oferit de EVZ în privința specializărilor oferite bugetarilor și care sunt, de fapt, vacanțe de lux, a fost preluat și de alte publicații din țară.

După ce l-a contactat ilegal pe Nistor, Becali dezvăluie cum a ajuns la varianta Omrani: "El m-a sunat!" + Planuri pentru echipa care va fi "vijelia Europei"

Gigi Becali a confirmat informația apărută în presă, conform căreia FCSB este interesată să-l transfere pe atacantul Billel Omrani de la CFR Cluj (24 de ani) și susține că totul a

Episodul 3. CLUBUL SECRET AL FEMEILOR fără SUTIEN. Şi-au UMILIT FOŞTII IUBIŢI care acum PLÂNG după ele – GALERIE +18

Peste 50 de femei s-au alăturat clubului secret, şi toate au un singur scop: să-şi facă foştii iubiţi geloşi şi să arate cât mai bine, bineînţeles, fără sutien.