GSP LIVE / VIDEO Poveste INCREDIBILĂ din Middlesbrough - Steua 4-2: "Asta i-am zis lui Dică!"

08 noiembrie, 2018

Daniel Oprița a fost invitatul lui Costin Ștucan din această dimineață de la GSP LIVE. Fostul jucător al Stelei a povestit un episod neștiut din meciul de la Middlesbrough, pierdut de echipa sa, 2-4, deși a avut 2-0.    "La 2-1 sau 2-2, în minutul 60 și ceva. Am ajuns în terenul lor și Dică a făcut fault în atac și a luat cartonaș galben și era suspendat. Dică s-a luat de cap și a zis că nu mai joacă finală. ...

Citeste mai mult despre Middlesbrough

Campionatul Naţional de Super Rally se desfășoară astăzi în București! Circuitul stradal a început pe bulevardul Kiseleff, între Hotel Triumf şi Piaţa Victoriei, la ora 9:00

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză: "Băi, cine suntem noi?!" + alte 9 momente spectaculoase

Azi se împlinește un sfert de secol de la meciul care a însemnat certificatul de naștere al Generației de Aur: 2-1 cu Țara Galilor, la Cardiff, victoria decisivă pentru calificarea la

EROUL din Vrancea. Cum a SMULS un bărbat din GHEARELE MORȚII - Video incredibil

Un student vrâncean din comuna Vârteșcoiu a salvat un om care încerca să se omoare la metrou. L-a „smuls” din fața metroului chiar la timp.

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză + alte 9 momente spectaculoase

Au dat lovitura! Au reușit să facă asta, de Black Friday! Este FĂRĂ PRECEDENT!