GSP LIVE // VIDEO Burcă iese la atac! Mesaj dur după ultimele întâmplări de la Rapid: "Conspirația e la ea acasă! Maftei a pus interesele mai presus de echipă"

11 octombrie, 2018

La emisiunea GSP LIVE, Ovidiu Burcă, acționarul Rapidului, a vorbit despre clubul alb-vișiniu și a criticat decizia luată de Vasile Maftel. Burcă a acuzat faptul că Vasile Maftei, căpitanul echipei, a plecat de la Echipă, după demiterea lui Constantin Schumacher, și susține că orgoliul jucătorului a fost mai important decât clubul: "E un club unde conspirația e la e acasă, iar orgoliile unora sunt foarte mari. ...

Invitat de marcă la GSP LIVE! Un fotbalist cu zeci de goluri în Liga 1 vine la emisiunea moderată de Costin Ștucan

Costin Curelea (34 de ani) este invitatul lui Costin Ștucan de mâine dimineață de la GSP LIVE. Fostul atacant al Sportului Studențesc vine să vorbească despre situația actuală a

Panduru îi ironizează pe olteni după umilința cu Dinamo: "Au venit cu trenul și au rămas în gară" + Ce-i place la Montini

Basarab Panduru a comentat în stilul caracteristic înfrângerea lui CSU Craiova de pe terenul lui Dinamo, scor 0-3, după ce oltenii au făcut deplasarea la București cu trenul. "Te

Ultimele zile la Dinamo? Rednic, nemulțumit total de un jucător în timpul meciului cu Craiova: "Nu e normal să facă asta la experiența lui"

Mircea Axente (31 de ani) a intrat pe teren în minutul 72 al meciului cu CSU Craiova, scor 3-0, și a fost cel mai slab dinamovist de pe teren, primind nota 5 din partea Gazetei Sporturilor.

Prieten sau duşman? Dragnea nu ştie ce mai creadă. ATAC FRONTAL din Guvern. Breaking news

Ministrul PSD al Educației, Ecaterina Andronescu, a declarat că nu este de accord cu amnistierea plagiatorilor. Un profesor din comisia de drept a propus, în urmă cu două săptămâni, ca

Bölöni, învins de o codașă » Al doilea eșec la rând acasă!

Boloni a cedat iar pe teren propriu, în fața antepenultimei clasate, pe două contraatacuri la capetele reprizei secunde, scor 0-2 cu Beveren. ”Trebuie să fim mai eficienți”,