GSP LIVE / VIDEO Absolut șocant! Ce i-a spus Oprița lui Dică în teribilul Middlesbrough - Steaua, la 2-2: "Era vijelie"

08 noiembrie, 2018

Daniel Oprița a fost invitatul lui Costin Ștucan din această dimineață de la GSP LIVE. Fostul jucător al Stelei a povestit un episod neștiut din meciul de la Middlesbrough, din semifinalele Cupei UEFA 2005-2006, meci pierdut de echipa sa, 2-4, deși steliștii au avut 2-0.    "La 2-1 sau 2-2, în minutul 60 și ceva. Am ajuns în terenul lor și Dică a făcut fault în atac și a luat cartonaș galben și era suspendat. ...

Citeste mai mult despre Middlesbrough

Simona Halep şi Serena Williams joacă în optimi la Australian Open. Live text

După victoria categorică reușită în turul al treilea de la Australian Open, cu Venus Williams, scor 6-2, 6-3, lidera WTA va da, astăzi, în „optimi”, peste sora mai mică a americancei.

GSP LIVE // Contestatarul lui Alin Petrache în direct la emisiunea lui Costin Ștucan » De ce susține că Federație de rugby e plină de incompetenți

Victor Istrate (42 de ani), fostul vicepreședinte al Federației Române de Rugby, e invitatul lui Costin Ștucan la GSP Live, astăzi, de la 09:01.  La finele lui 2018, Istrate a trimis o

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS LA AUSTRALIAN OPEN // liveTEXT și VIDEO Șocul începutului de an: Simona vs Serena, locul 1 WTA vs favorita tuturor

Simona Halep (27 de ani, 1 WTA) și Serena Williams (37 de ani, 16 WTA) se înfruntă ACUM în optimile de finală de la Australian Open. Câștigătoarea va juca în turul

VIDEO Atac aviatic nocturn al Israelului asupra Siriei. Aeroportul Internaţional din Damasc, lovit

Armata israeliană a anunţat luni că a lovit ţintele iraniene Quds din Siria şi a avertizat forţele siriene să nu atace teritoriul sau forţele israeliene. "În urma loviturilor, infrastructura

VIDEO Simona Halep - Serena Williams // Serena nu se dezminte! „Doamnelor și domnilor, numărul 1 mondial!” » Ce s-a întâmplat după a surprins pe toată lumea

Simona Halep (27 de ani, 1 WTA) și Serena Williams (37 de ani, 16 WTA) joacă ACUM în sferturile Australian Open. Înaintea meciului, la stație, au fost prezentate cele două jucătoare.