29 noiembrie, 2012

Finalul de an pare a fi în atenţia Microsoft, care poate confirma începutul unei perioade foarte bune, odată cu lansarea Windows 8 pentru calculatoare, tablete şi laptopuri şi a Windows Phone 8 pentru telefoane. Primele rezultate şi primele controverse au început să apară.

Citeste mai mult despre Microsoft

Sursa: adevarul.ro

FOTO Leoaica din Camille » Iubita unui fotbalist din Premier League se aprinde ușor

Pe cât de frumoasă e Camille pe atât de tare se aprinde când soțul ei, Morgan Schneiderlin, e criticat. După ce jucătorul francez a fost exclus din lotul lui Everton pentru

LIGA I. S-a schimbat LIDERUL în campionat. CFR Cluj a plecat cu toate punctele din Ștefan cel Mare, Dinamo e în CORZI

CFR Cluj a câștigat partida disputat, duminică, pe terenul celor de la Dinamo (scor 2-0), în etapa a 18-a a Ligii I. Ardelenii au urcat pe prima poziție a clasamentului.

DEDICAȚIE specială pentru LENEȘI! Cum e PEDEPSIT refuzul unui loc de muncă. NU E GLUMĂ... E la VOT FINAL în Senat!

Să fie dedicație specială pentru leneși? Ei bine, o iniţiativă legislativă depusă în luna mai de deputaţii PNL Florin Roman şi Raluca Turcan prevede că refuzul unui loc de muncă oferit

Final de an excelent pentru Mihaela Buzărnescu » A trecut de Sharapova în clasamentul WTA

Românca Mihaela Buzărnescu a ajuns la cea mai bună clasare din carieră, locul 60 WTA, după ce a câștigat turneul ITF desfășurat săptămâna trecută în Japonia.

Luca di Maggio, unul din cei mai tari grafferi din lume a pictat un uriaș șa Timișoara I GALERIE FOTO

Un biciclist uriaș a apărut în aceste zile pe fațada unei fabrici din zona centrală a Timișoarei. Personajul măsoară peste 10 metri și a fost pictat în cadrul FISArt, singurul festival de