12 ianuarie, 2019

După ce s-a fotografiat în tricoul lui West Ham, Mia Khalifa a vrut să-și vadă echipa favorită și a luat loc în tribună la meciul cu Arsenal de pe propriul teren, câștigat de „ciocănari” cu 1-0, grație golului lui Rice, din minutul 48. Mia Khalifa, fostă actriță de filme pentru adulți, a atras toate privirile la stadion cu un decolteu generos. ...

MARIA SHARAPOVA - HARRIET DART // FOTO Victorie fulgerătoare pentru Maria Sharapova » Nu i-a lăsat niciun game adversarei și transmite un mesaj categoric: „Nu vreau să las locul celor tinere!”

Maria Sharapova (31 de ani, 30 WTA) a debutat cu o victorie fulgerătoare în primul tur de la Australian Open. Rusoaica nu a pierdut niciun game în fața tinerei britanice Harriet Dart (22

MARIA SHARAPOVA - HARRIET DART // FOTO Victorie fulgerătoare pentru Maria Sharapova în primul tur de la Australian Open » Nu a pierdut niciun game și transmite un mesaj categoric: „Nu vreau să las locul celor tinere!”

RAFAEL NADAL // Absent din circuit în ultimele 4 luni din cauza mai multor accidentări, Rafael Nadal (31 de ani, 2 ATP) a revenit cu succes pe teren. Spaniolul s-a calificat în turul

RAFAEL NADAL - JAMES DUCKWORTH // FOTO S-a întors! Victorie solidă pentru Rafael Nadal la primul meci după pauza de 4 luni » Cu cine joacă în turul II la Australian Open