14 iunie, 2018

Edward Iordănescu și-a început astăzi activitatea de antrenor principal al campioanei. La reuniunea lotului au participat doar 17 jucători, nume importante lipsind de la primul antrenament sub îndrumarea noului staff tehnic al "feroviarilor".  Vezi AICI FOTO de la pregătirile clujenilor! Prima ședință a campioanei din era Iordănescu Jr. ...

Citeste mai mult despre Cfr Cluj

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT + VIDEO ACUM » Liderul mondial revine senzațional și câștigă primul set

După ce vineri seara a învins-o în sferturi pe Ashleigh Barty, 22 de ani, 16 WTA, scor 7-5, 6-4, Simona Halep (26 de ani, 1 WTA) joacă ACUM împotriva Lesiei Tsurenko, 29 de

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO // FOTO+VIDEO De neoprit! Imperturbabila Simona Halep se califică în semifinale la Cincinnati după o revenire de senzație în sfertul cu Tsurenko » Cu cine va juca

Simona Halep (1 WTA) e de neoprit și la Cincinnati. S-a calificat în semifinale după victoria în minimum de seturi reușită în fața ucrainencei Lesia Tsurenko, 29 de ani, 44 WTA,

LIGA EUROPA. „U” Craiova a fost ELIMINATĂ de germanii de la Leipzig. CFR Cluj ajunge fără probleme în play-off. Ardelenii vor da peste o mare REVELAȚIE

„U” Craiova a remizat, joi, pe teren propriu, cu germanii de la Leipzig, în turul al 3-lea preliminar al Ligii Europa și a părăsit competiția.

FCSB - Hajduk Split 2-1 // GALERIE FOTO Calificarea copiilor » Imagini senzaționale cu Gnohere și Teixeira după victoria cu Split

FCSB s-a calificat în play-off-ul Europa League după ce a trecut de Hajduk Split, 2-1. În tur, scorul a fost 0-0. FCSB va juca în play-off-ul cu Rapid Viena, care a trecut

FCSB - Hajduk Split 2- 1// Becali a anunțat prima lui Gnohere: "Îi măresc contractul, dar cu această clauză"

FCSB s-a calificat în play-off-ul Europa League după ce a trecut de Hajduk Split, 2-1. În tur, scorul a fost 0-0. Ambele goluri ale roș-albaștrilor au fost marcate de Harlem Gnohere,