13 februarie, 2018

Astăzi s-a disputat primul meci dintre șaisprezecimile de finală ale Europa League. Steaua Roșie Belgrad a remizat pe teren propriu cu ȚSKA Moscova, 0-0. Prima repriză a fost una destul de echilibrată, ambele formații având câteva șanse de a marca. Radonjici putea deschide scorul pentru Steaua Roșie în minutul 37. A scăpat singur spre poarta lui Akinfeev după o gafă în defensiva rușilor, dar a tras slab și portarul lui ȚSKA a reușit să respingă. ...

Conflict TOTAL între Dragnea și Iohannis. Șeful PSD are REPLICA FINALĂ

Liviu Dragnea a răspuns atacului lansat de președintele Klaus Iohannis, după adoptarea celor două OUG-uri pentru modificarea Legilor Justiției.

FOTO Continuă distracția » Dat afară de la echipa sa, Marco Boriello a făcut o nouă cucerire

La 36 de ani, Marco Borriello este aproape de apusul carierei. Atacantul italian n-a rezistat decât șase luni la UD Ibiza, jucând doar șapte meciuri la echipa din liga a treia spaniolă,

FOTO Continuă distracția » Dat afară de la echipa de club, Marco Boriello a făcut o nouă cucerire

O cântăreață a apărut GOALĂ pe internet. NIMIC nu îi mai spală RUȘINEA - Foto din INTIMITATEA PATULUI

Nicole Scherzinger, o cântăreață în vârstă de 40 de ani, a provocat cel mai mare scandal media de până acum. A apărut goală pe internet, într-un video filmat chiar de ea.

FOTO Serena Williams, noi imagini sexy: „Încep să mă pricep la olărit”

Orice ar face, Serena Williams e un magnet. Cea mai bună jucătoare all-time a profitat de o dimineață de pauză și a încercat să învețe tainele olăritului. Americanca, 37 de ani,