FOTO Chiar e pregătit de Real! ;) Fotografie inedită postată de Neymar înaintea duelului cu galacticii

14 februarie, 2018

Înaintea celei mai așteptate confruntări din "optimile" Ligii Campionilor, Neymar a pozat pentru faimosul fotograf Mario Testino. A devenit unul dintre starurile seriei Towel: acoperit doar de prosop. Are aproape 3 milioane de like-uri. În urmă cu câteva zile, brazilianul lui PSG mai posta o fotografie inedită, la bustul gol în zăpadă. Acea imagine a strâns 4,8 milioane de like-uri.   @mariotestino Mario Testino Towel Series no. ...

SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // FOTO Repriză puternică de ploaie la Australian Open! Ce se întâmplă cu meciul Simonei Halep

SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Simona Halep (27 de ani, 1 WTA) evoluează în această dimineață în turul secund de la Australian Open împotriva americancei  Sofia

SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Simona Halep (27 de ani, 1 WTA) joacă ACUM în turul secund de la Australian Open împotriva americancei Sofia Kenin (20 de ani, 37 WTA). Partida a

SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // FOTO Repriză puternică de ploaie la Australian Open! Meciul Simonei Halep a început cu o întârziere de aproape 3 ore

VIDEO Real Madrid și Atletico, seară de coșmar în Cupa Spaniei!

După 3-0 în tur, Real Madrid s-a calificat în sferturile Cupei Sapniei. Totuși, madrilenii au pierdut în manșa a doua a optimilor, 0-1 cu Leganes. Cu o echipă de start în

SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // liveTEXT + FOTO ACUM » Simona Halep luptă pentru calificarea în turul III de la Australian Open: prim set câștigat în 33 de minute