FOTBAL EUROPEAN. Meci cu un scor INCREDIBIL în Premier League. Manchester City A PULVERIZAT-O pe Chelsea

11 februarie, 2019

Manchester City a câștigat cu scorul de 6-0 derby-ul cu Chelsea Londra, disputat, duminică, pe teren propriu, în etapa a 27-a din Premier League.

Citeste mai mult despre Manchester City

Sursa: evz.ro

AUGSBURG - BAYERN 2-3 // Motivul INCREDIBIL pentru care meciul lui Bayern n-a mai fost difuzat în Iran! S-a decis cu câteva minute înainte de startul jocului

Televiziunea de stat din Iran a anulat transmisia partidei dintre Augsburg și Bayern, scor 2-3, disputată vineri în Bundesliga, anunță dw.com. Motivul este legat de arbitrul care a condus

REAL MADRID - GIRONA 1-2 // Solari surprinde după înfrângerea cu Girona » Antrenorul lui Real, mesaj categoric după încă un meci pierdut!

Real Madrid a pierdut surpinzător cu Girona, 1-2, pe teren propriu, deși la pauză avea 1-0 (Detalii AICI). După meci, antrenorul Santiago Solari a declarat că este sigur că echipa sa NU a

Situație incredibilă la Asia Express! ”S-a întâmplat ceva, ceva incredibil! Ni se face pielea de găină”

O nouă ediție Asia Express – Drumul Elefantului, difuzată de Antena 1 în această seară, de la 20:00, aduce o veste neașteptată concurenților rămași în competiție. Provocările din cel

Ar fi show total! Pe cine va numi Kovesi CONSILIER principal dacă va ajunge procuror european! Europa ar sări în aer (SURSE)

Laura Codruța Kovesi a fost pusă sub acuzare de procurori și cercetată pentru abuz în serviciu, dare de mită și mărturie mincinoasă. Acest lucru nu pare încă să-i împiedice candidatura la