FINALA HOBART. liveSCORE » Mihaela Buzărnescu vs. Elise Mertens: ploaia s-a oprit, iar meciul s-a reluat după două ore

13 ianuarie, 2018

Mihaela Buzărnescu (29 de ani, 57 WTA), surpriza plăcută a startului de sezon din WTA, joacă în această dimineață prima finală a carierei.  Românca o înfruntă în ultimul act de la Hobart pe jucătoarea belgiană Elise Mertens (22 de ani, 36 WTA). Duelul este liveTEXT pe GSP.RO și în direct la TV Digi Sport 2. ...

LIGA I. A început SCANDALUL, după ce FCSB A PIERDUT la Astra Giurgiu. „Este cel mai PROST meci din ultimii 5 ani”. Meme Stoica: Mi-e JENĂ”. Becali trimite în EXIL 3 jucători

FCSB a debutat cu o înfrângere în noul sezon al campionatului intern. Sâmbătă, „roș-albaștrii” au pierdut cu scorul de 0-1 în deplasare, la Astra Giurgiu.

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

FCSB, prestație lamentabilă în meciul cu Astra! Oamenii pe care Becali a aruncat milioane s-au făcut de râs: note catastrofale pentru FCSB și Nicolae Dică

În ciuda faptului că a avut posesia și a controlat categoric a doua repriză, FCSB a pierdut lamentabil partida din prima etapă a noului seozn, la Giurgiu, scor 0-1. Noul sistem, 4-3-3, impus

Dică s-a autosabotat la meciul cu Astra! Gigi Becali a recunoscut: "S-a plâns? Păi nu trebuia să facă asta cu Gnohere"

FCSB a terminat în genunchi partida din prima etapă cu Astra, scor 0-1, meci în care echipa vicecampioană, din lipsa de soluții, a fost nevoită să-l trimită pe Planici în atac

ASTRA - FCSB 1-0 // FCSB, prestație lamentabilă în meciul cu Astra! Oamenii pe care Becali a aruncat milioane s-au făcut de râs: note catastrofale pentru jucători și Nicolae Dică

În ciuda faptului că a avut posesia și a controlat categoric a doua repriză, FCSB a pierdut lamentabil partida din prima etapă a noului seozn, la Giurgiu, scor 0-1 cu Astra. Noul sistem,