FCSB - LAZIO // Italienii mizează pe dinamovismul lui Ștefan Radu! Căpitanul lui Lazio, titular cu FCSB! + decizie supriză a antrenorului Simone Inzaghi

13 februarie, 2018

Simone Inzaghi, antrenorul lui Lazio, nu-l va menaja pe Ștefan Radu joi, mizând mult pe ambiția acestuia ca fost dinamovist. Strakosha, Leiva și Lulici completază lista titularilor folosiți, Felipe Anderson fiind iertat. FCSB va avea joi, în turul "16-imilor" Ligii Europei, un adversar în plus în galeria dinamovistă, ce va veni pe Național Arena, alături de cei 1.500 de tifosi biancocelesti, pentru a-l susține pe Ștefan Radu. ...

Citeste mai mult despre Dinamo, Fcsb

De 15 ani, ciorba se tot reîncălzește! Traseu incredibil pentru transferurile FCSB + Primul "11" al repatriaţilor plecați de la roș-albaștri

Iasmin Latovlevici a revenit în Liga 1 după o experienţă ratată afară şi e al 25-lea fotbalist român de la FCSB care urmează acest traseu din 2003 şi până azi. În

LIGA I. Condusă la pauză de Gaz Metan, FCSB a reușit să plece cu toate punctele de la Mediaș. Nicolae Dică a semnalat o mare problemă

FCSB s-a impus, duminică, pe terenul formației Gaz Metan Mediaș, scor 3-1, într-o partidă din etapa a 4-a a campionatului intern.

GAZ METAN - FCSB 1-3. Jucătorul dorit de Dică a vorbit despre mutarea la vicecampioana României

FCSB a întors după pauză și a reușit să se impună în deplasarea de la Mediaș, scor 3-1. Carlos Fortes, la primul meci fără gol marcat în acest sezon, a vorbit