EXCLUSIV Bombă la Viitorul! Eric n-a venit în cantonamentul din Turcia şi ar putea pleca!

13 ianuarie, 2018

Viitorul a efectuat în această dimineaţă primul antrenament din cadrul cantonamentului din Turcia, însă marele absent a fost brazilianul Eric de Oliveira (32 de ani), vedeta echipei. Acesta nu a făcut deplasarea alături de echipă în Turcia, fiind lăsat acasă pentru a-şi rezolva anumite probleme personale. ...

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

FOTO Geambazi a venit la Giurgiu! Cum a fost surprins patronul FCSB-ului înaintea și în timpul meciului

Vasile Geambazi, noul patron al celor de la FCSB, a fost prezent ieri la Giurgiu, la meciul pierdut de FCSB cu Astra, scor 0-1. Înaintea meciului, patronul din acte al roș-albaștrilor a fost

FOTO Tomislav Gomelt abia a venit la Dinamo, dar atacă: "La derby-ul Steaua voi fi pregătit 100%"

Tomislav Gomelt aşteaptă derby-ul de duminica viitoare, contra lui FCSB pentru debutul în forţă în tricoul "câinilor". Gomelt este transferul verii pentru Dinamo, cel puţin asta

Bratu ar putea forța un transfer recent în primul "11" cu Voluntari » Un jucător de bază este incert!

May Mahlangu nu este la potențialul său maxim, astfel că Florin Bratu l-ar putea folosi duminică, cu Voluntari, pe mijlocașul transferat acum 3 zile. Dinamo se duelează duminică cu FC

"El e singurul român care ar putea juca la campioana Arabiei Saudite" + De ce nu se poate adapta Mutu la Al Wahda

Ciprian Panait, fostul antrenor al lui Al Hilal, susține că în acest moment Mihai Pintilii e singurul român care are forța de a juca pentru campioana din Arabia Saudită. "Niciun