EXCLUSIV 25 de minute de EXPLICATII! » Dialogul dintre Keseru si Galca!

21 august, 2014

Antrenorul Stelei, Costel Galca, pregatise echipa fara Keseru, iar cele 6 goluri cu Pandurii nu i-au schimbat optica. A mers in continuare pe ceea ce gindise, in ciuda unei presiuni publice foarte mari, care il cerea pe Keseru titular. Inainte de sedinta tehnica, in care urma sa anunte primul "11", Galca l-a chemat la o discutie individuala pe Keseru. Fata in fata, asa cum le explicase [...] Categorie: gsp.roImagine: Feed url: http://www.gsp.ro/international/liga-campionilor/exclusiv-gsp-te-duce-in-vestiarul-stelei-dialogul-sincer-keseru-galca-gestul-nevazut-la-tv-si-reactia-de-la-finalul-meciului-cu-ludogoret-432626.html

Sursa: click.ro

Căpitan la 22 de ani! Adrian Moțoc va purta azi banderola în meciul test dintre România și SUA

Naționala României de rugby va juca azi un meci test cu SUA, de la ora 14:00, care va fi în direct la TV Telekom Sport. Adrian Moţoc va purta pentru prima dată banderola de

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompă!

EXCLUSIV Care este PREȚUL REAL al benzinei și motorinei și cum suntem păcăliți la pompă chiar de stat

În ultima lună, prețul internațional al țițeiului Brent, referință și pentru România, a scăzut cu 15 dolari pe baril, de la 81 de dolari, la jumătatea lui octombrie, la 66 de dolari, la

FOTO Surpriză la meciul Serbia - Muntenegru! Bannerul dedicație pentru români pe care sârbii l-au ținut ridicat 6 minute

Partida dintre Serbia și Muntenegru e foarte importantă pentru România în vederea șanselor de a mai ocupa primul loc în grupa de Liga Națiunilor. După dubla remiză a noastră

FOTO Surpriză la meciul Serbia - Muntenegru! Bannerul dedicat românilor pe care sârbii l-au ținut ridicat 6 minute

Partida dintre Serbia și Muntenegru, scor 2-1, o lasă pe România cu șanse foarte mici pentru clasarea pe primul loc în grupă. La meciul de pe Arena Națională dintre România și