EXCLUSIV » Marius Niculae a terminat-o cu turcii fara sa fi jucat vreun meci! UPDATE » "Dinamo nu m-a cautat, e exclus sa merg la Steaua sau Rapid"

22 august, 2014

Atacantul Marius Niculae va pleca de la echipa de liga secunda turca Sanliurfaspor fara sa apucat sa debuteze la noua sa formatie. Directorul tehnic al lui Sanliurfaspor, Cihat Arslan, nu il agreeaza pe Niculae, pentru ca fotbalistul roman a fost adus la echipa fara incuviintarea sa, iar in afara de aceasta problema a aparut si o alta, de ordin financiar. "Nu se pune problema sa fi fost dat [...] Categorie: gsp.roImagine: Feed url: http://www.gsp.ro/international/stranieri/exclusiv-marius-niculae-a-terminat-o-cu-turcii-fara-sa-fi-jucat-vreun-meci-update-dinamo-nu-m-a-cautat-e-exclus-sa-merg-la-steaua-sau-rapid-432754.html

Citeste mai mult despre Marius Niculae, Dinamo

Sursa: click.ro

Anomalia de la Dinamo

Copilul otrăvit se simțea bine la sosirea ambulanțelor. Exclusiv EvZ

„Un caz extrem de ciudat”, spun toate cardrele medicale care au acționat în mod direct în cazul băiețelului de 3 ani și jumătate, mort după ce ar fi consumat un kebab. Singurele probe care

Sosit la CFR în vara anului trecut chiar de la Viitorul, Kevin Boli (26 ani) a luat o pauză din celebrarea titlului pentru a se întreține minute bune cu foștii săi colegi. Cu puțin

VIDEO EXCLUSIV Gestul superb al lui Kevin Boli în timp ce colegii săi făceau turul stadionului cu trofeul!

EXCLUSIV Momentul neștiut! Ce s-a întâmplat înaintea meciului dintre CFR Cluj și Viitorul » Dan Petrescu: "Am fost emoționat și am plâns"

CFR Cluj a câștigat meciul cu Viitorul din ultima etapă a sezonului, scor 1-0, și a devenit pentru a 4-a oară campioana României. GSP.ro a aflat însă ce s-a