După Grozav, și Torje e la un pas să semneze cu o nouă echipă » Totul se decide în următoarele zile

13 ianuarie, 2018

Trecut pe linie moartă la Karabukspor, Gabi Torje e aproape să-și găsească și el echipă după ce colegul său Gicu Grozav e la un pas să se înțeleagă cu Bursaspor.  Publicația turcă futbolarena.com scrie că Torje s-a înțeles  cu Alanyaspor, locul 13 în prima ligă din Turcia, și urmează să semneze contractul în zilele următoare. ...

LIGA I. A început SCANDALUL, după ce FCSB A PIERDUT la Astra Giurgiu. „Este cel mai PROST meci din ultimii 5 ani”. Meme Stoica: Mi-e JENĂ”. Becali trimite în EXIL 3 jucători

FCSB a debutat cu o înfrângere în noul sezon al campionatului intern. Sâmbătă, „roș-albaștrii” au pierdut cu scorul de 0-1 în deplasare, la Astra Giurgiu.

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

Astăzi are loc o nouă extragere a Loteriei bonurilor fiscale

Ministerul Finanţelor Publice (MFP) organizează duminică o nouă extragere a bonurilor fiscale, la care participă bonurile emise în perioada 1 - 30 iunie, conform unui comunicat al instituţiei.

Cine e noul idol de la Real Madrid » El vinde cele mai multe tricouri după plecarea lui Ronaldo! Cum arată top 3

Plecarea lui Cristiano Ronaldo la Juventus nu reprezintă o pierdere pentru Real Madrid doar din punct de vedere fotbalistic, ci și de marketing. Superstarul portughez vindea cele mai multe tricouri

SNOPIT în BĂTAIE după ce IUBITA l-a ademenit cu o PARTIDĂ DE AMOR

Un bărbat din județul Cluj a încasat o bătaie soră cu moartea, după ce iubita l-a chemat la ea acasă pentru o partidă de amor. Omul n-a mai apucat să beneficieze de plăceri pentru că a fost