Dramaturgul Cătălina Florina Florescu, de la New York la Bucureşti. „Ce rămâne după viaţă?“ , spectacol lectură prezentat la Muzeul Literaturii

31 octombrie, 2017

Spectacolul-lectură “Ce rămâne după viaţă?” a fost prezentat  la Muzeul Literaturii Române.  Piesa scrisă de Cătălina Florina Florescu face parte din volumul Teatru, în curs de apariţie la Editura Tracus Arte.

Sursa: adevarul.ro

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! I-a cerut tricoul la pauză"

Portugalia s-a impus cu greu în fața Marocului, 1-0, grație unui gol marcat de Cristiano Ronaldo în miuntul 4, cu o lovitură de cap din mijlocul careului. Meciul a fost unul tensionat,

INCREDIBIL. Un bărbat A SUPRAVIEȚUIT după ce a fost lovit de tren și a ajuns de urgență la spital

Un bărbat de 58 de ani, din Bacău, a fost lovit de un tren, miercuri noaptea, și a supraviețuit miraculos, fiind transportat la spital.

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! Întreba dacă-i poate cere tricoul la pauză"

O mamă a fost ACUZATĂ DE OMOR, după ce și-a lăsat copilul în mașină, la o temperatură de 90 de GRADE

O mamă din sudul statului Mississippi a fost acuzată de crimă de graul II, după ce și-a lăsat bebelușul în vârstă de 10 luni în mașină.

Un brand celebru pune la bătaie câte 50.000 de euro femeilor care reușesc să rămână însărcinate cu fotbaliștii de la Cupa Mondială

Campanie inedită. Celebrul lanț de restaurante Burger King din Rusia a lansat o campanie controversată, pentru care, ulterior, a trebuit să își ceară scuze. Compania a anunțat că oferă