Dorinel Munteanu: "Jocul naționalei nu mă bucură" + Ce greșeală tactică a evidențiat: "Fundașii laterali au o problemă"

12 octombrie, 2018

Dorinel Munteanu, recordmanul de selecții în echipa națională, cu 134 de prezențe sub tricolor, critică jocul naționalei României în meciul câștigat în Lituania, scor 2-1. "Mă bucură rezultatul, dar, cel puțin pe mine, jocul nu poate să mă bucure. ...

Citeste mai mult despre Dorinel Munteanu

Messi, IMPERIAL în jocul cu Espanyol. „Puricele” a reușit DOUĂ GOLURI de generic | VIDEO

Lionel Messi, doar al cincilea jucător în clasamentul „Balonului de Aur”, s-a remarcat din nou pentru Barcelona, în La Liga.

ROMÂNIA - OLANDA // Elementul decisiv din jocul României: "În sfârșit, Neagu a înțeles cum trebuie să joace" » Cum pot "tricolorele" să câștige cu Olanda

România debutează în grupa principală azi, de la 19:00, împotriva Olandei, la Campionatul European de Handbal din Franța. Partida e liveTEXT și foto pe GSP.ro și în direct

Bărboianu și Dorinel distrug arbitrajul lui Dima: "Mă duc acasă și mă uit ca prostul pe pereți. Bărboianu e vinovat pentru tot ce e la Chiajna, la Dinamo"

Ștefan Bărboianu și Dorinel Munteanu au sărit la gâtul arbitrului Iulian Dima, care, din punctul lor de vedere, a influențat rezultatul partidei Astra - Concordia Chiajna, scor 3-1.

Mircea Rednic e mulțumit de jocul lui Dinamo: "Am avut și o bară" :) » De ce l-a titularizat pe Popovici după ce l-a desființat

Mircea Rednic s-a arătat mulțumit de jocul lui Dinamo după egalul de la Hermannstadt, scor 1-1, scor stabilit încă din prima repriză. "În repriza a doua am dominat, ne-am creat multe

HOROSCOP 7 DECEMBRIE : Zodiile care se bucură de o schimbare favorabilă în viață

Vești importante pentru toate zodiile de la profesorul Radu Ștefănescu. Fiecare zodie în parte va descoperi dacă astăzi este o zi norocoasă sau dacă va întâmpina dificultăți la muncă.