Doi jucători au plecat de la FCSB » Au fost declarați liberi de contract

12 iulie, 2018

Alexandru Aldea și Rareș Enceanu sunt jucători liber de contract și au plecat de la FCSB. Cei doi jucători au fost declarați jucători liberi de către Comisia de Disciplină și pot semna cu orice echipă. Fundașul Alexandru Aldea, 23 de ani, a fost crescut la juniorii echipei și a fost împrumutat la mai multe echipe. Acesta are un emci la FCSB, în 2014, cu Rapid, în Cupa Ligii. ...

Citeste mai mult despre Fcsb

LIGA I. A început SCANDALUL, după ce FCSB A PIERDUT la Astra Giurgiu. „Este cel mai PROST meci din ultimii 5 ani”. Meme Stoica: Mi-e JENĂ”. Becali trimite în EXIL 3 jucători

FCSB a debutat cu o înfrângere în noul sezon al campionatului intern. Sâmbătă, „roș-albaștrii” au pierdut cu scorul de 0-1 în deplasare, la Astra Giurgiu.

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

ASTRA - FCSB 1-0. Ioan Niculae: "În sfârșit, avem un antrenor foarte bun! O să aveți surprize"

Ioan Niculae, patronul celor de la Astra Giurgiu, exultă după victoria contra celor de la FCSB, scor 1-0, și îl înțeapă pe Edi Iordănescu, fostul antrenor al fostei campioane. "Anii

Luare de ostatici într-un magazin din SUA. Suspectul a fost arestat

Poliţia din Los Angeles a arestat un bărbat care a luat mai mulţi ostatici şi s-a baricadat într-un magazin, punând capăt unei intervenţii de trei ore în urma căreia o femeie şi-a pierdut

FCSB, prestație lamentabilă în meciul cu Astra! Oamenii pe care Becali a aruncat milioane s-au făcut de râs: note catastrofale pentru FCSB și Nicolae Dică

În ciuda faptului că a avut posesia și a controlat categoric a doua repriză, FCSB a pierdut lamentabil partida din prima etapă a noului seozn, la Giurgiu, scor 0-1. Noul sistem, 4-3-3, impus