Din COLIBĂ în apartament! Primăria Cluj va plăti chiriile romilor de la groapa de gunoi a orașului

13 februarie, 2018

Pentru a scăpa de focarul de mizerie inimaginabilă, de la groapa de gunoi a orașului, Primăria Cluj Napoca a pus la bătaie 500.000 de euro pentru un proiect în premieră pentru România.

Sursa: evz.ro

LIGA I. CFR Cluj A CÂȘTIGAT DERBY-ul cu Dinamo, după ce a fost condusă de „câini”. 4 goluri s-au marcat într-o repriză

CFR Cluj s-a impus cu 3-1 în partida disputată, duminică, pe teren propriu, în Gruia, în runda a 5-a a campionatului intern.

Baptista nu a venit pentru bani la CFR Cluj

Campioana României se laudă cu transferul celebrului brazilian, deși acesta nu a mai evoluat în ultimii doi ani.

Note GSP: 4 dinamoviști de coșmar cu CFR Cluj » "Petardele" partidei + omul meciului

Dinamo a pierdut clar pe terenul campioanei CFR Cluj, 1-3, după ce a primit trei goluri în 20 de minute.  Jucătorii lui Florin Bratu a avut o evoluție dezamăgitoare, în special pe

U Cluj - Energeticianul s-a jucat pe un gazon execrabil! Jucătorii s-au plâns după ce iarba a fost distrusă la Untold: "O situație penibilă"

U Cluj s-a impus pe teren propriu, 3-0 cu Energeticianul. "Dubla" lui Gavra și Giurgiu au adus victoria "șepcilor roșii" într-un meci care s-a jucat în condiții penibile, pe un gazon

Ecaterina Andronescu, lovitură DURĂ pentru actualul Guvern: Este cel mai slab guvern al PSD-ului

PSD poate să dea guverne mult mai performante, acesta fiind al doilea motiv al scrisorii prin care s-a cerut zilele trecute demisia conducerii partidului, a declarat luni, senatoarea PSD Ecaterina