Dezvăluiri amuzante din vestiarul FCSB-ului: "Porecla lui e Nicu Ceaușescu. Are o tunsoare de activist de partid"

13 februarie, 2018

Mihai Stoica, directorul sportiv al FCSB-ului, a oferit o declarație inedită, dezvăluind porecla amuzantă a goalkeeper-ului stelist Andrei Vlad.  "Vlad are o tunsoare de activist de partid. Porecla lui e Nicu Ceaușescu (nr. fiul dictatorului Valentin Ceaușescu). L-am întrebat cine i-a pus-o și mi-a zis: «Cine putea, dacă nu Costică Budescu»", a spus MM Stoica, potrivit Pro X. ...

Citeste mai mult despre Fcsb

BOMBĂ în SHOWBIZ! Dezvăluiri incredibile despre două vedete celebre

Ştefan Bănică și Oana Sârbu s-au întâlnit pentru prima oară pe platoul de filmare când s-a filmat pentru fantasticul film „Liceenii”. Pe atunci erau niște tineri rebeli cu dornță de

De 15 ani, ciorba se tot reîncălzește! Traseu incredibil pentru transferurile FCSB + Primul "11" al repatriaţilor plecați de la roș-albaștri

Iasmin Latovlevici a revenit în Liga 1 după o experienţă ratată afară şi e al 25-lea fotbalist român de la FCSB care urmează acest traseu din 2003 şi până azi. În

LIGA I. Condusă la pauză de Gaz Metan, FCSB a reușit să plece cu toate punctele de la Mediaș. Nicolae Dică a semnalat o mare problemă

FCSB s-a impus, duminică, pe terenul formației Gaz Metan Mediaș, scor 3-1, într-o partidă din etapa a 4-a a campionatului intern.

GAZ METAN - FCSB 1-3. Jucătorul dorit de Dică a vorbit despre mutarea la vicecampioana României

FCSB a întors după pauză și a reușit să se impună în deplasarea de la Mediaș, scor 3-1. Carlos Fortes, la primul meci fără gol marcat în acest sezon, a vorbit

GAZ METAN - FCSB 1-3 // NOTE GSP: "Pufulete" și încă un stelist important au dezamăgit crunt la Mediaș » Cine au fost cei mai buni jucători ai lui Dică

FCSB s-a impus duminică seara la Mediaș, 3-1, și a urcat temporar până pe locul 2 în Liga 1. După o primă repriză modestă, roș-albaștrii au fost salvați în a doua parte a