Decizie surprinzătoare a lui Neymar » Cum și-a marcat pe viață Barcelona înainte de Real Madrid - PSG

13 februarie, 2018

Atacantul lui PSG, Neymar, și-a tatuat pe gambă trofeul Ligii Campionilor înaintea duelului de miercuri cu Real Madrid din prima manșă a optimilor celei mai importante competiții intercluburi.  Noul tatuaj semnifică trofeul cucerit de brazilian în sezonul 2014-2015 în tricoul Barcelonei. ...

Citeste mai mult despre Real Madrid

Decizie uluitoare a celui mai mare producător global de ţiţei

Într-o perioadă în care preţul ţiţeiului oscilează cel mai mare producător global de ţiţei face o mutare neaşteptată.

VIDEO + FOTO Barcelona a câștigat cu emoții Supercupa Spaniei, 2-1 cu Sevilla » Supergol marcat de Dembele, penalty ratat în minutul 90 + record stabilit de Leo Messi

Barcelona a câștigat Supercupa Spaniei, primul trofeu din acest sezon, după 2-1 cu Sevilla, într-un meci disputat la Tanger, în Maroc. Programată într-o singură

VIDEO + FOTO Barcelona a câștigat cu emoții Supercupa Spaniei, 2-1 cu Sevilla » Supergol marcat de Dembele, penalty ratat de andaluzi în minutul 90 + record stabilit de Leo Messi

Barcelona a câștigat Supercupa Spaniei, primul trofeu din acest sezon, după 2-1 cu Sevilla, într-un meci disputat la Tanger, în Maroc. Mai multe imagini FOTO de la meci AICI!

Rednic nu uită și nu iartă înainte de Dinamo - Viitorul: "Unii de pe bancă sperau să câștige când viața unui fotbalist era în joc"

O partidă între Dinamo și Viitorul a lăsat în urmă o tragedie de proporții, iar Mircea Rednic, fost antrenor al "câinilor", nu a uitat acel moment.  "Puriul" era antrenorul

FOTO Emily Ratajkowski, poze SUPER HOT cu Neymar: ”E special”

Brazilianul Neymar și-a dezamăgit fanii la Mondial, dar sponsorii continuă să-i ofere contracte după contracte. Iar el e mereu gata să mai facă un spot publicitar. Primește mulți bani și