De ce și-a pierdut Opoziția suflul? / ANALIZĂ

07 noiembrie, 2017

La începutul lunii februarie, Opoziția, înțelegând prin aceasta și societatea civilă afiliată ei, a reușit să scoată în stradă câteva sute de mii de oameni în întreaga țară. Pentru amărâta de Ordonanță cu numărul 13. Și a dat de pământ cu un ministru al Justiției. Citește mai departe...

Sursa: click.ro

ANALIZĂ Derby-ul duelurilor de foc » FCSB - Viitorul propune și trei confruntări interesante: a decarilor, a oltenilor din apărare și a antrenorilor

Luni are loc ultimul meci al primei etape din play-off-ul Ligii 1. Și ce meci! FCSB-Viitorul, una dintre cele mai interesante partide ale rundei. FCSB - Viitorul va avea loc luni, de la ora 20:30,

EXCLUSIV CS U Craiova a pierdut unul dintre cei mai vechi oameni din club: „Despărțirea este grea, dar trebuia să se întâmple” + după Cârțu, o altă legendă se poate întoarce în club

CS U Craiova se desparte de unul dintre cei mai vechi oameni din club. Silviu Bogdan, care ocupa funcția de manager sportiv, va pleca de la gruparea olteană, decizia lui fiind una

DINAMO - DUNĂREA CĂLĂRAȘI 2-0 // Gabi Enache a pierdut contactul cu Liga 1: „Nu am mai urmărit fotbalul din România”

Dinamo a trecut de Dunărea Călărași, scor 2-0. Călărășenii sunt mulțumiți de jocul prestat contra formației lui Mircea Rednic. „Am controlat meciul o bună perioadă de timp, dar am

Înfrângere pentru Cosmin Olăroiu în China! În minutul 3 era deja 2-0 pentru adversari » Cu ce scor a pierdut Jiangsu Suning

Jiangsu Suning a pierdut meciul Shanghai SIPG în etapa a 2-a din campionatul Chinei, scor 2-3. Echipa lui Cosmin Olăroiu a primit primele două goluri în 3 minute. Formația