Dănuț Lupu: "N-avem cum să ratăm play-off-ul, cine s-ar mai bate cu Steaua și CFR Cluj?" + declarație tare înainte de FCSB - Lazio: "Nu-i suport, dar nu pot să fac asta"

13 februarie, 2018

Dănuț Lupu, scouterul celor de la Dinamo, e ferm convins că echipa sa va reuși să se califice în play-off și face o comprație între actuala situație de la echipă și cea din sezonul trecut.  "Vă spun că Dinamo n-are cum să rateze play-off-ul. ...

Citeste mai mult despre Cfr Cluj, Danut Lupu, Fcsb

De 15 ani, ciorba se tot reîncălzește! Traseu incredibil pentru transferurile FCSB + Primul "11" al repatriaţilor plecați de la roș-albaștri

Iasmin Latovlevici a revenit în Liga 1 după o experienţă ratată afară şi e al 25-lea fotbalist român de la FCSB care urmează acest traseu din 2003 şi până azi. În

Paradox: Declarațiile lui Iohannis, urmărite cel mai mult la Antena 3

Preşedintele Klaus Iohannis a făcut declarații de presă la Palatul Cotroceni în legătură cu violențele care au avut loc în ultimele zile în Piața Victoriei. Cea mai mare audiență în

DINAMO - VIITORUL 1-0 // Note GSP: Ianis Hagi, printre cei mai slabi de pe teren! Ce dinamovist a dezamăgit și cine a fost omul meciului

Dinamo s-a impus pe teren propriu în meciul cu Viitorul, 1-0, în ultimul meci din etapa a 4-a din Liga 1. Jucătorii lui Dinamo au avut o prestație foarte bună, i-au blocat excelent pe

LIGA I. Condusă la pauză de Gaz Metan, FCSB a reușit să plece cu toate punctele de la Mediaș. Nicolae Dică a semnalat o mare problemă

FCSB s-a impus, duminică, pe terenul formației Gaz Metan Mediaș, scor 3-1, într-o partidă din etapa a 4-a a campionatului intern.

GAZ METAN - FCSB 1-3. Jucătorul dorit de Dică a vorbit despre mutarea la vicecampioana României

FCSB a întors după pauză și a reușit să se impună în deplasarea de la Mediaș, scor 3-1. Carlos Fortes, la primul meci fără gol marcat în acest sezon, a vorbit