CUTREMUR în lumea MONDENĂ! Acuzată că ȘI-A ÎNȘELAT SOȚUL, rămâne cu o AVERE după DIVORȚ

07 decembrie, 2017

Situația paradoxală în lumea mondenă a României. Mulatra Laurette și-a asigurat viitorul, cel puțin cel apropiat, după despărțirea de soțul care i-a oferit luxul dorit.

Sursa: evz.ro

Lovitură pentru Theresa May şi Brexit. Guvernul pierde votul-vheie după rebeliunea conservatorilor

Guvernul britanic a pierdut la patru voturi un vot crucial în privinţa Brexit în Parlament după o revoltă a 11 parlamentari din tabăra conservatoare, relatează The Guardian.

Un nou cutremur în România. Ce magnitudine a avut SEISMUL produs în Vrancea. Detalii de ULTIMĂ ORĂ!

Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe sacra Richter s-a produs în această dimineață, în jurul orei 4.28, în județul Buzau, la 141 km, potrivit Institutului Naţional de Cercetare-

Reacție fenomenală a unui antrenor după ce a fost eliminat » Ce i-a făcut unei microbiste din tribună

Expediat de arbitrul Ittrich în tribună la meciul cu Leipzig (2-2), antrenorul lui FSV Mainz, Sandro Schwarz, a luat loc "lângă o doamnă foarte simpatică". Iar în final,

AFACERI în LUMEA MONDENĂ. Soția unui moderator TV A DAT LOVITURA și a lansat ceva UNIC în România

Afacerile apar la tot pasul în lumea mondenă. Soția unui cunoscut moderator TV a adus ceva unic în România în materie de sport.

VIDEO Salvatorul Bale » Gol după 36 de secunde la revenire: "Trebuie să-mi ascult corpul. Nu sunt apt sută la sută"

Galezul l-a înlocuit în minutul 81 pe Benzema, în victoria obţinută de Real Madrid în faţa lui Al Jazira (2-1) și a înscris în același minut, la prima