15 noiembrie, 2017

Cel puțin 530 de persoane au murit și alte 7.800 au fost rănite în cutremurul de 7,3 grade pe scara Richter, care a avut loc duminică, potrivit bilanțului anunțat, ieri, de autorități, scrie EFE, citată de Agerpres.

Sursa: evz.ro

FOTO L-a lăsat pentru un scriitor » Fotbaliștii nu mai atrag: starul din Serie A a rămas fără iubită

Lui Giovanni Simeone nu-i mai merge la fel de bine de când s-a mutat la Fiorentina. "Cholito" a dat doar 4 goluri și 3 pase decisive în actualul sezon și a rămas și fără iubită.

Purtătoarea de cuvânt a ministrului rus al Apărării face furori printre internauţi. Maria Zaharova de la Externe ar putea fi eclipsată FOTO VIDEO

Jurnalista de 26 de ani Rossiana Markovskaia a fost a fost numită purtător de cuvânt al ministrului rus al Apărării, Serghei Şoigu. Nominalizare nu a trecut neobservată pe reţelele de

Rusoaice fierbinţi. Demonstraţii fără perdea pe străzile înzăpezite. Unele imagini sunt +18. Galerie foto inedită

Oamenii din Rusia sunt o specie aparte, altfel nu se explică ciudățeniile care apar zi de zi pee internet din acest colț ciudat al lumii.

VIDEO+FOTO Juventus a pierdut pe terenul Sampdoriei, scor 2-3 » "Bătrana Doamnă" a fost la un pas să întoarcă soarta meciului

Sampdoria a învins-o pe Juventus pe teren propriu, scor 3-2, oaspeții marcând cele două goluri în prelungirile partidei. Doria a deschis scorul în minutul 52 prin Zapata, iar

Cosmin Contra și Adi Mutu, în VIZITĂ de lucru la AS Roma | FOTO

Selecționerul Cosmin Contra și Adrian Mutu, managerul sportiv al FRF, au fost prezenți, ieri, la derby-ul capitaliei Italiei, AS Roma - Lazio, scor 2-1. Ce doi au fost, însă, cu un scop în