CROAȚIA - ANGLIA 2-1 // Englezii, cel mai frumos mesaj: "Ne-ați făcut să zâmbim, ne-ați făcut mândri, ne-ați făcut să credem”. Dar Waddle e tăios: “Morți pe picioare"

12 iulie, 2018

Văzută ca o favorită la câștigarea Campionatului Mondial, Anglia a fost eliminată în semifinală, după ce a pierdut în prelungiri contra Croației, 1-2. Englezii vor juca finala mică, sâmbătă, cu Belgia. Britanicii au pierdut, suferă, dar își felicită jucătorii. "Fiecare dintre voi este un erou", a scris Daily Mail. Foștii internaționali au găsit însă și punctul nevralgic. Un Mondial neașteptat de bun. ...

FCSB, prestație lamentabilă în meciul cu Astra! Oamenii pe care Becali a aruncat milioane s-au făcut de râs: note catastrofale pentru FCSB și Nicolae Dică

În ciuda faptului că a avut posesia și a controlat categoric a doua repriză, FCSB a pierdut lamentabil partida din prima etapă a noului seozn, la Giurgiu, scor 0-1. Noul sistem, 4-3-3, impus

ASTRA - FCSB 1-0 // FCSB, prestație lamentabilă în meciul cu Astra! Oamenii pe care Becali a aruncat milioane s-au făcut de râs: note catastrofale pentru jucători și Nicolae Dică

În ciuda faptului că a avut posesia și a controlat categoric a doua repriză, FCSB a pierdut lamentabil partida din prima etapă a noului seozn, la Giurgiu, scor 0-1 cu Astra. Noul sistem,

ASTRA - FCSB 1-0 // Golgeterul, lăsat în afara lotului pentru un kg în plus! Dică s-a autosabotat la meciul cu Astra, Gigi Becali a explicat: "Au făcut el și MM o regulă"

FCSB a terminat în genunchi partida din prima etapă cu Astra, scor 0-1, meci în care echipa vicecampioană, din lipsă de soluții, a fost nevoită să-l trimită pe Planici în atac

Cifre fabuloase » Cele două cluburi din Anglia care au investit aproape 2 miliarde de euro în mercato în ultimii 5 ani

Manchester City e clubul care a plătit cel mai mult pentru transferuri în Europa: 1,014 miliarde! United e al doilea, cu 860 de milioane. În Premier, toți managerii cheltuie fără

Dănciulescu, mesaj dur către MM Stoica după ironiile oficialului FCSB: "Miștocăreală ieftină"

Mihai Stoica a fost ironic cu dinamoviştii vizavi de faptul că nu vor juca în cupele europene, recomandându-le să nu uite să dea mileurile jos de pe televizor când vor