Cornel Dinu, derapaj sexist în direct la TV! ”Votează și femeile fără sutien care se cred fotbaliste!”

13 februarie, 2018

Cornel Dinu a avut derapaj după derapaj la finalul partidei dintre Chiajna și Dinamo, scor 3-4. Mai întâi i-a luat la țintă pe dinamoviști, în frunte cu Gabi Torje (Detalii AICI), pentru ca mai apoi să își îndrepte atenția către Răzvan Burleanu. ...

Citeste mai mult despre Cornel Dinu

DINAMO - FCSB 2-2 // Derapaj în miezul nopții » MM Stoica și-a ieșit minți și i-a jignit pe dinamoviști: "Pentru toți cretinii"

Dinamo și FCSB au terminat la egalitate, 2-2, după ce echipa roș-albastră a egalat în ultimul minut. La câteva ore după finalul derby-ului, Mihai Stoica a postat un mesaj dur pe

DINAMO - FCSB 2-2 // Derapaj în miezul nopții » MM Stoica a cedat nervos: "Pentru toți cretinii!"

Dinamo și FCSB au terminat la egalitate, 2-2, după ce echipa roș-albastră a egalat în ultimul minut. La câteva ore după finalul derby-ului, Mihai Stoica a avut un derapaj pe

Un membru SCM tranșează SCANDALUL MOMENTULUI! De ce nu a scos Augustin Lazăr nicio vorbă după dezvăluirile care au cutremurat JUSTIȚIA

Victor Alistar, reprezentantul Societăţii Civile în CSM (propus de PSD), a criticat luni, la Antena 3, reacția procurorului general al României, Augustin Lazăr, în scandalul care a cutremurat

Aceasta este suma de bani de care avem nevoie pentru a fi fericiți

Deși se spune că banii nu pot cumpăra fericirea, realitatea este alta. Când vine vorba de venituri, oamenii de știință spun că există o sumă anuală care ne poate asigura mulțumirea

Ronald Gavril vs. David Benavidez. Rocky fără vlagă » Gavril a rezistat incredibil loviturilor teribile ale lui Benavidez, însă a pierdut categoric al doilea meci pentru titlul mondial

Ronald Gavril, 31 de ani, are o nouă oportunitate să devină campion mondial WBC la categoria supermijlocie. Pugilistul român îl înfruntă din nou pe David Benavidez, 21 de ani,