Corespondenţă GSP din Turcia » GALERIE FOTO Antrenament în ploaie! Jucătorii de la FCSB au tras tare sub comanda lui Dică

13 ianuarie, 2018

FCSB, locul 2 din Liga 1, se pregătește intens pentru începerea părții a doua din sezonul regulat. La antrenamentul de azi, jucătorii steliști au fost supuși la antrenamentele dificile conduse de Nicolae Dică și preparatorul fizic Marian Lupu. În plus, la Belek a plouat torențial azi, iar jucătorii au avut de îndurat vremea grea. Cu toate acestea, steliștii s-au antrenat intens pentru a fi gata de reluarea campionatului. ...

Citeste mai mult despre Fcsb

LIGA I. A început SCANDALUL, după ce FCSB A PIERDUT la Astra Giurgiu. „Este cel mai PROST meci din ultimii 5 ani”. Meme Stoica: Mi-e JENĂ”. Becali trimite în EXIL 3 jucători

FCSB a debutat cu o înfrângere în noul sezon al campionatului intern. Sâmbătă, „roș-albaștrii” au pierdut cu scorul de 0-1 în deplasare, la Astra Giurgiu.

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

ASTRA - FCSB 1-0. Ioan Niculae: "În sfârșit, avem un antrenor foarte bun! O să aveți surprize"

Ioan Niculae, patronul celor de la Astra Giurgiu, exultă după victoria contra celor de la FCSB, scor 1-0, și îl înțeapă pe Edi Iordănescu, fostul antrenor al fostei campioane. "Anii

FCSB, prestație lamentabilă în meciul cu Astra! Oamenii pe care Becali a aruncat milioane s-au făcut de râs: note catastrofale pentru FCSB și Nicolae Dică

În ciuda faptului că a avut posesia și a controlat categoric a doua repriză, FCSB a pierdut lamentabil partida din prima etapă a noului seozn, la Giurgiu, scor 0-1. Noul sistem, 4-3-3, impus

Dică s-a autosabotat la meciul cu Astra! Gigi Becali a recunoscut: "S-a plâns? Păi nu trebuia să facă asta cu Gnohere"

FCSB a terminat în genunchi partida din prima etapă cu Astra, scor 0-1, meci în care echipa vicecampioană, din lipsa de soluții, a fost nevoită să-l trimită pe Planici în atac