Chris Brown, împuşcat la o petrecere înainte de premiile VMA!

25 august, 2014

<p> Chris Brown, &icirc;mpuşcat la o petrecere &icirc;nainte de premiile VMA!</p> Din păcate, nu este o glumă sau o păcăleală! Artistul a organizat în noaptea de sâmbătă spre duminică un party care a fost marcat de un episod violent, a cărui ţintă era chiar el. read more Categorie: okmagazine.roImagine: Feed url: http://www.okmagazine.ro/sectiune/people/news/articol/chris-brown-impuscat-o-petrecere-inainte-premiile-vma

Sursa: click.ro

PAOK SALONIC - ATROMITOS 2-0, liveTEXT, FOTO ACUM » PAOK se distanțează înainte de pauză!

PAOK Salonic, formația lui Răzvan Lucescu, o înfruntă pe Atromitos, într-un meci din etapa a 24-a din campionatul Greciei. Meciul care a început la ora 17:15 nu e televizat

PAOK SALONIC - ATROMITOS 3-0, liveTEXT, FOTO ACUM » PAOK se distanțează cu 10 minute înainte de final

PAOK Salonic, formația lui Răzvan Lucescu, o înfruntă pe Atromitos, într-un meci din etapa a 24-a din campionatul Greciei. Meciul nu e televizat în România, dar evoluția

STEAUA - DINAMO 26-25 // VIDEO + FOTO Steaua e în finala Cupei României, după un final nebun contra lui Dinamo » Incidente șocante înainte de meci: ultrașii s-au bătut cu jandarmii, galeriile au fost evacuate

Steaua a trecut de Dinamo, scor 26-25, și va înfrunta Politehnica Timișoara în finala Cupei României la handbal masculin. SCM Politehnica Timișoara a trecut de CSM Focșani, scor

Finlanda rămâne fără guvern înainte de preluarea preşedinţiei Consiliului UE de la România. Premierul demisionează din cauza neputinţei de a adopta o reformă

Premierul finlandez Juha Sipilä a prezentat vineri demisia guvernului său de centru-dreapta după ce a eşuat în adoptarea unei reforme în domeniul sănătăţii, o decizie care intervine cu cinci