Boris Johnson avertizează că Marea Britanie ar putea ajunge un fel de colonie a UE după Brexit

10 iulie, 2018

Fostul ministru de externe britanic Boris Johnson a avertizat luni că Marea Britanie ar putea ajunge un fel de colonie a Uniunii Europene după Brexit, după ce guvernul de la Londra şi-a anunţat preferinţa pentru o relaţie comercială strânsă cu blocul comunitar post-Brexit, transmite Reuters.

Sursa: capital.ro

LIGA I. A început SCANDALUL, după ce FCSB A PIERDUT la Astra Giurgiu. „Este cel mai PROST meci din ultimii 5 ani”. Meme Stoica: Mi-e JENĂ”. Becali trimite în EXIL 3 jucători

FCSB a debutat cu o înfrângere în noul sezon al campionatului intern. Sâmbătă, „roș-albaștrii” au pierdut cu scorul de 0-1 în deplasare, la Astra Giurgiu.

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

Cine e noul idol de la Real Madrid » El vinde cele mai multe tricouri după plecarea lui Ronaldo! Cum arată top 3

Plecarea lui Cristiano Ronaldo la Juventus nu reprezintă o pierdere pentru Real Madrid doar din punct de vedere fotbalistic, ci și de marketing. Superstarul portughez vindea cele mai multe tricouri

SNOPIT în BĂTAIE după ce IUBITA l-a ademenit cu o PARTIDĂ DE AMOR

Un bărbat din județul Cluj a încasat o bătaie soră cu moartea, după ce iubita l-a chemat la ea acasă pentru o partidă de amor. Omul n-a mai apucat să beneficieze de plăceri pentru că a fost

Fetița dispărută la Baia Mare a fost găsită în viață după 24 de ore

Final fericit în cazul fetiței în vârstă de 2 ani din localitatea Giurtelecul Hododului care a fost dată dispărută, sâmbătă, în jurul amiezii, de părinții care au observat că aceasta nu