Producătorii jocului Battlefield 3 au anunţat un nou mod pentru joc, numit Aftermath, care se pare că va fi penultimul din această serie.

Un CUTREMUR de 5 grade pe scara RICHTER a LOVIT PLANETA. PANICĂ la NIVEL GLOBAL

Un cutremur de suprafaţă cu magnitudinea de moment de 5,0 grade pe scara Richter s-a produs, miercuri seară, în sud-vestul Turciei, potrivit Institutului american de geofizică (USGS).

CUTREMUR în ROMÂNIA. Românii au fost luaţi prin SURPRINDERE

Încă un cutremur loveşte România pe neaşteptate. Seismul s-a produs în zona Vrancea şi a avut 3 grade pe scara Richter.

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și

Gigi Becali pierde o nouă bătălie cu CSA » OSIM nu a acceptat înregistrarea unei noi mărci

Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci (OSIM) a respins solicitarea lui Gigi Becali privind înregistrarea mărcii "Fotbal Club Steaua", reprezentată de un logo de culoare galbenă, cu o