12 octombrie, 2017

Inaugurarea bustului lui Corneliu Coposu din piațeta cu același nume a avut loc azi la prânz.

Citeste mai mult despre Corneliu Coposu

Sursa: evz.ro

Keilyn McAdam, 25 de ani, e noua senzație a modelingului. Vine din Costa Rica și și-a luat un an de pauză de la facultate pentru a se dedica carierei sale de fotomodel. Tânăra studia limba

Messi&Co. l-au făcut pe legendarul Maradona să PLÂNGĂ | FOTO

Diego Armando Maradona a fost extrem de afectat de înfrângerea drastică suferită de Argentina, aseară, cu Croația, scor 0-3, în grupele Mondialului din Rusia.

Momente de groază la Pâncota: arde Căminu de bătrâni I GALERIE FOTO

Au fost momente de groază, vineri, pentru pensionarii cazați la Căminul de bătrâni din localitatea arădeană Pâncota. Stabilimentul a luat foc și a ars complet.

liveVIDEO, FOTO + TEXT ACUM, Brazilia - Costa Rica » Seleção caută prima victorie de la Campionatul Mondial » A început meciul!

Brazilia încearcă să obțină azi prima victorie de la acest Campionat Mondial. Naționala Selecao o înfruntă ACUM pe Costa Rica. Partida va putea fi urmărită în format

liveVIDEO, FOTO + TEXT ACUM, Brazilia - Costa Rica » Seleção caută prima victorie de la Campionatul Mondial » Ocazii imense ale Braziliei în minutul 50