Arabia Saudită: primul salon auto dedicat exclusiv femeilor şi-a deschis porţile la Jeddah

12 ianuarie, 2018

La câteva luni după ce au primit dreptul de a şofa, femeile saudite pot vizita acum primul salon auto dedicat exclusiv lor.

Sursa: adevarul.ro

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

Germanii respectă valoarea: Un ceas de lux dedicat victoriei franceze de la Cupa Mondială din 2018

O marcă germană de ceasuri a lansat o ediție specială dedicată echipei naționale a Franței, câștigătoare a Campionatului Mondial de Fotbal din Rusia.

Camerele video auto care te avertizează când părăseşti banda sau când eşti obosit la volan

Într-un Bucureşti din ce în ce mai aglomerat, unde regulile de circulaţie sunt încălcate tot mai des, camerele video auto au devenit un accesoriu obligatoriu.

LIGA I. Primul meci al campionatului s-a încheiat cu un rezultat SURPRINZĂTOR. Campioana a călcat strâmb pe teren propriu

CFR Cluj a debutat cu o remiză în noul campionat, după ce a încheiat la egalitate, scor 1-1, confruntarea cu FC Botoșani, disputată în Gruia.

Bratu ar putea forța un transfer recent în primul "11" cu Voluntari » Un jucător de bază este incert!

May Mahlangu nu este la potențialul său maxim, astfel că Florin Bratu l-ar putea folosi duminică, cu Voluntari, pe mijlocașul transferat acum 3 zile. Dinamo se duelează duminică cu FC