AMBASADORUL britanic la București a decis să doarmă SUB CERUL LIBER

12 octombrie, 2017

Ambasadorul Paul Brummell se alătură World Homeless Action Day (Ziua internaţională dedicată oamenilor fără adăpost), marcată în întreaga lume pe 10 octombrie.

Sursa: evz.ro

HANDBAL. Mare SURPRIZĂ în Liga Campionilor. CSM București a fost UMILITĂ de o echipă fără pretenții

CSM București a pierdut, duminică, partida dispiutată în deplasare, cu formația daneză NFH-Nykobing Falster Handboldklub, scor 22-25, în grupele Ligii Campionilor.

Cu temele făcute » Campioana României vizează a treia victorie în fața unei echipe pe care antrenoarea daneză de la CSM București o cunoaște foarte bine

CSM București nu ar trebui să aibă emoții nici în al treilea meci din grupa A a Ligii Campionilor, chiar dacă adversară îi va fi campioana Danemarcei, NHF Nykobing. Echipa daneză,

liveSCORE ACUM CSM București joacă pe terenul campioanei Danemarcei în Liga Campionilor » Start echilibrat de meci

CSM București joacă  de la această oră cel de-al treilea meci din grupele Ligii Campionilor. "Tigroaicele" se duelează cu NHF Nykobing, campioana Danemarcei. Duelul este liveSCORE pe GSP.RO

liveSCORE ACUM CSM București joacă pe terenul campioanei Danemarcei în Liga Campionilor » Primă repriză echilibrată

CSM București pierde pe terenul campioanei Danemarcei. Clasamentul grupei

CSM București a pierdut primul meci din actuala ediție a Ligii Campionilor, fiind învinsă de campioana Danemarcei NHF Nykobing.  "Tigroaicele" au condus la pauză, dar au fost surclasate