Gerul care s-a abătut asupra câtorva state americane de ceva vreme afectează şi animalele. Imagini cu aligatori blocaţi în gheaţă în statul Carolina de Nord au impresionat oamenii.

Sursa: adevarul.ro

VIDEO Turcia a lansat operaţiunea „ramura de măslin“ în nordul Siriei, cu „binecuvântarea“ Rusiei

Turcia a lansat sâmbătă o ofensivă terestră şi aeriană în nordul Siriei împotriva unor miliţii kurde pe care le consideră organizaţii teroriste.  Aceleaşi miliţii ar urma să conducă o

FOTO + VIDEO Victorie importantă pentru liderul Napoli, 1-0 cu Atalanta » Napolitanii sunt la 4 puncte de Juventus + greșeală mare de arbitraj în prelungirile partidei

Napoli s-a impus în această după-amiază cu 1-0 pe terenul Atalantei, într-un duel din etapa 21-a din Serie A. Unicul gol al partidei a venit în minutul 65, atunci când

VIDEO Hazard și Willian au glumit pe seama lui Conte după Chelsea – Brighton 4-0: "Dar Antonio... știi tu"

Eden Hazard (27 ani) și Willian (29 ani), doi dintre marcatorii lui Chelsea în victoria cu Brighton (4-0), au glumit pe seama antrenorului Antonio Conte după meci. Cei doi au făcut o remarcă

DOSARUL VITALAIRE, praf în ochii bolnavilor escrocați. Cum s-au pierdut anchetatorii printre tone de documente în cazul unei FRAUDE DE PROPORȚII

Apar date noi din dosarul multinaționalei care a câștigat, cu documente false, procesele cu peste 3.000 de bolnavi. Ceea ce este revoltător, potrivit tolo.ro, din noiembrie 2016 și până azi,

liveTEXT+VIDEO » ACUM se joacă Real Madrid - Deportivo La Coruna » Florin Andone e titular pe "Bernabeu"

Real Madrid joacă ACUM cu Deportivo La Coruna, echipa lui Florin Andone, într-un duel din etapa 20-a din La Liga. Partida e liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport și