ALERTĂ! Peste 100 de oameni au murit după ce au băut ALCOOL OTRĂVIT! Moartea s-a produs aproape instant

Peste o sută de persone au murit în weekend în India după ce au consumat alcool contrafăcut și alte sute de victime rămân internate în spital! Nenorocirea a avut loc într-o zonă aflată în statele Uttar Pradesh şi Uttarakhand, la 150 de kilometri nord de capitala New Delhi - unde începând de vineri seara a fost înregistrat un val de decese din cauza alcoolului produs ilegal.

Sursa: evz.ro

The Guardian, despre tânăra care cere să se întoarcă în Marea Britanie după ce s-a alăturat ISIS: Este responsabilitatea noastră să gestionăm riscurile

Shamima Begum, o tănără care a părăsit Marea Britanie când avea 15 ani pentru a se alătura ISIS a cerut să fie primită înapoi după ce a pierdut doi copii şi aflându-se în ultima lună de

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // Halep a reacționat după ce Mertens a fost acuzată că și-a luat pauză fără motiv

Simona Halep (27 de ani - 3 WTA) nu dă vina pe time-out-ul cerut de Elise Mertens (23 de ani - 21 WTA) pentru că înfrângerea din finala de la Doha, scor 6-3, 4-6, 3-6. „Nu pot

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Simona Halep, explicații la rece după înfrângerea cu Mertens: „Totul a început acum două zile” » Când revine pe teren

Simona Halep, locul 3 WTA, a pierdut dramatic finala de la Doha în fața lui Elise Mertens, locul 21 WTA, scor 6-3, 4-6, 3-6, după un meci care a durat două ore și șase minute.  La

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Halep, explicații „la rece” după înfrângerea cu Mertens: „Totul a început acum două zile” + Când revine pe teren

Simona Halep, locul 3 WTA, a pierdut dramatic finala de la Doha în fața lui Elise Mertens, locul 21 WTA, scor 6-3, 4-6, 3-6, după un meci care a durat două ore și șase minute. La