ABUZ în Justiţie! A APĂRUT DOVADA care anulează UN AŞA-ZIS ŞANTAJ CELEBRU. Adevărul din CAZUL RARINCA. Breaking news!

07 decembrie, 2017

Despre Dosarul Mariana Rarinca, femeia condamnată pentru un şantaj de 20.000 euro pe care nu i-a cerut fostei şefe a ÎCCJ, Livia Stanciu, presa centrală a scris pe larg, dar niciodată nu s-a aflat un amănunt care demonstrează că balanţa dreptăţii a fost grav depreciată. Acum a ieşit la suprafaţă adevărul teribil despre abuzul din cauza căruia viaţa acestei femei va fi marcată întotdeauna de stigmatul celor 191 zile de arest.

Sursa: evz.ro

George Maior în U.S. News: Istoria este plină de surprize. Câteodată se repetă, câteodată nu se repetă

Ambasadorul României în SUA, George Cristian Maior, a lansat joi, la Washington, în calitate de autor, volumul „Primul spion american: Eroismul tragic al lui Frank Wisner”. Cu ocazia aceasta,

FCSB, 6 meciuri în mai puțin de o lună în Liga 1 » Motivul pentru care vicecampioana e optimistă

FCSB a avut cel mai bun parcurs din acest campionat în perioada din tur în care a întâlnit echipele cu care mai are de jucat în ultimele 6 etape din 2018. În mai

ROMÂNIA - LITUANIA // Îl titularizează Contra? Jucătorul care a impresionat înainte de România - Lituania

România joacă azi, de la ora 21:45, contra Lituaniei, într-un meci din Liga Națiunilor. Partida va fi liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe ProTV. Andrei Vochin, consilierul

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză: "Băi, cine suntem noi?!" + alte 9 momente spectaculoase

Azi se împlinește un sfert de secol de la meciul care a însemnat certificatul de naștere al Generației de Aur: 2-1 cu Țara Galilor, la Cardiff, victoria decisivă pentru calificarea la

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză + alte 9 momente spectaculoase