A câștigat 144.399 de lei la Fortuna, cu Jackpotul Extra Global

09 noiembrie, 2018

A trăit una dintre cele mai palpitante momente din viața sa într-o agenție Fortuna. Alin Florin Negru, din Bumbești-Jiu, a transformat câteva clipe de distracție într-un câștig uriaș: 144.399 de lei, cu Jackpotul Extra Global. În vârstă de 33 de ani, Alin a povestit: "Am venit să joc la pariuri, dar când am văzut că e aglomerat, am zis să încerc puțin la sloturi". Decizia a fost una extrem de inspirată. ...

VIDEO Sepsi a câștigat meciul amical din Slovacia » Le final, jucătorii și fanii au cântat imnul Ținutului Secuiesc

Sepsi Sf. Gheorghe a profitat de pauza competițională și a mers în Slovacia, pentru a juca vineri un amical cu FC Dac. Echipa lui Eugen Neagoe a câștigat cu 3-2 partida, după ce a

VIDEO Sepsi a câștigat meciul amical din Slovacia » La final, jucătorii și fanii au cântat imnul Ținutului Secuiesc

Sepsi Sf. Gheorghe a profitat de pauza competițională și a mers în Slovacia, pentru a juca vineri un amical cu FC Dac. Echipa lui Eugen Neagoe a câștigat, scor 3-2, după ce a condus

EXCLUSIV FOOTBALL LEAKS Clauza de România: cât ar fi câștigat Ianis Hagi la Fiorentina dacă selecționerii îl convocau la presiunile tatălui său + Comision offshore uriaș pentru impresarul de casă al Viitorului

din cuprins Cum își putea dubla sau chiar tripla salariul Ianis Hagi dacă îndeplinea niște criterii de performanță la Fiorentina și la naționala României Impresarul care

SIMONA HALEP. VIDEO WTA a stabilit cel mai spectaculos meci al anului » Simona Halep a fost protagonistă și a câștigat duelul

WTA a alcătuit topul celor mai frumoase meciuri din circuitul feminin ale anului. WTA a decis că meciul dintre Simona Halep, locul 1 WTA, și Sloane Stephens, locul 6, din finala turneului de la

FOTO Olanda a câștigat derby-ul cu Franța, 2-0 » Toate rezultatele din Liga Națiunilor + un jucător a marcat 4 goluri

Azi s-au disputat 7 meciuri din Liga Națiunilor, cel mai tare fiind Olanda - Franța, din Liga A. Olanda s-a impus în meciul cu Franța, 2-0, și are 6 puncte în trei mecuri, în