„Soldaţii. Poveste din Ferentari”, regizat de Ivana Mladenovic,  în competiţia Bright Future a Festivalului Internaţional de Film de la Rotterdam VIDEO

09 ianuarie, 2018

„Soldaţii. Poveste din Ferentari”, debutul în lungmetraj al regizoarei Ivana Mladenovic, a fost selectat în competiţia Bright Future a Festivalului Internaţional de Film de la Rotterdam, care va avea loc în perioada 24 ianuarie - 4 februarie.

Sursa: adevarul.ro

AUSTRALIAN OPEN // VIDEO Ana Bogdan merge mai departe la Australian Open » Adversară de top în turul următor + Sumă importantă de bani câștigată

Ana Bogdan (104 WTA) a învins-o pe kazaha Olga Putintseva (54 WTA), scor 1-6, 6-2, 6-3, și s-a calificat în turul 3 la Australian Open. Primul set a fost unul fără istoric, tranșat de

VIDEO Messi, al 21-lea penalty blaugrana ratat! ”Punctul de la 11 metri îl umanizează pe Leo” + eșec pentru Barcelona împotriva marii rivale

Prima oară când Messi a ratat un penalty blaugrana a fost o mare dezamăgire. Era tot în Copa del Rey, tot în "sferturi" și tot la început de an. Și exact în fața

AUSTRALIAN OPEN // VIDEO Senzaționala Ana Bogdan merge mai departe! » Adversară de top în turul următor și urale pe stadion: "Ana CAMPIOANA"

VIDEO Neymar: 4 goluri, două assisturi în meci cu scor-fluviu » Glorios, dar fluierat în "Parc" » Fanii nu l-au iertat pentru gestul său

Dacă e Neymar, e show garantat. Foc de artificii, o sarabandă de fente și de finalizări spectaculoase, decupate de pe plajele braziliene. El îi face fericiți pe fanii parizieni,

VIDEO Moment neașteptat după meciul Anei Bogdan de la Australian Open! Adversara a făcut un gest lipsit de fair play

Ana Bogdan (104 WTA) a învins-o pe kazaha Yulia Putintseva (54 WTA), scor 1-6, 6-2, 6-3, și s-a calificat în turul 3 la Australian Open. După meci, sportiva din Kazahstan a surprins.