„Moartea domnului Lădărescu”, variantă feminină. Pacientă abandonată în stația de autobuz, în halat și papuci. Cazul stârnește furie pe internet | VIDEO

12 ianuarie, 2018

O înregistrare video cu un pacient îmbrăcat în haine de spital, părăsit înr-o stație de autobuz a devenit virală pe internet.

Sursa: evz.ro

AUSTRALIAN OPEN // VIDEO Ana Bogdan merge mai departe la Australian Open » Adversară de top în turul următor + Sumă importantă de bani câștigată

Ana Bogdan (104 WTA) a învins-o pe kazaha Olga Putintseva (54 WTA), scor 1-6, 6-2, 6-3, și s-a calificat în turul 3 la Australian Open. Primul set a fost unul fără istoric, tranșat de

VIDEO Messi, al 21-lea penalty blaugrana ratat! ”Punctul de la 11 metri îl umanizează pe Leo” + eșec pentru Barcelona împotriva marii rivale

Prima oară când Messi a ratat un penalty blaugrana a fost o mare dezamăgire. Era tot în Copa del Rey, tot în "sferturi" și tot la început de an. Și exact în fața

AUSTRALIAN OPEN // VIDEO Senzaționala Ana Bogdan merge mai departe! » Adversară de top în turul următor și urale pe stadion: "Ana CAMPIOANA"

VIDEO Neymar: 4 goluri, două assisturi în meci cu scor-fluviu » Glorios, dar fluierat în "Parc" » Fanii nu l-au iertat pentru gestul său

Dacă e Neymar, e show garantat. Foc de artificii, o sarabandă de fente și de finalizări spectaculoase, decupate de pe plajele braziliene. El îi face fericiți pe fanii parizieni,

Augustin Lazăr, OPTIMIST în legătură cu DECIZIA CCR în cazul Legilor Justiției: „Va fi ISTORICĂ și ÎNȚELEAPTĂ...”

Procurorul general al României, Augustin Lazăr, şi-a exprimat joi convingerea că CCR va da o decizie ''istorică'' şi ''înţeleaptă'' în cazul modificărilor aduse Legilor Justiției.